Tuna Aydoğan

1978 Yılında Samsun’da doğdu. Samsun’da Uzakdoğu Spor Kulübü’nde dövüş sporlarına başlayarak siyah kuşak 1.Dan aldıktan sonra  Altın Ayaklar Spor Kulübü’nde Kick Boks sporu yapmaya başladı. 1996 Yılında Elazığ’da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Türkiye 3.lüğü derecesi yaparak Takım olarak Samsun’a Türkiye 2.’liğini Kulüp olarak getirdiler. Spor hayatında kazandığı başarılardan sonra antrenörlük seminerlerine katıldı. Türkiye Kick Boks Federasyonu 1.Kademe Antrenörlük belgesini aldıktan sonra 2. Dan seminerine katılarak başarıyla belgesini aldı.

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı.  Üniversite de okurken iş hayatına başladı. İlk olarak Tenis branşında eğitim aldıktan sonra Marmara Üniversitesi Rektörlüğü’nün kurslarında yardımcı Antrenör olarak çalışmaya başladı. Üniversite yaşamında Golf branşında eğitim aldıktan sonra 1. Kademe Golf Antrenörlük belgesini aldı. Üniversite döneminde mezun olmadan yapılması gereken staj eğitimi için ES Spor Kulübü ile 6 aylık bir çalışma dönemi yaşadı. Mezun olduktan sonra stajyer olarak çalıştığı ES Spor Kulübünde 2008 – 2014 sezonları arasında spor koordinatörü olarak çalıştı.

2014 – 2015 Sezonun da Boğaziçi Yıldızları Spor Kulübü ile anlaşarak Küçükyalı ve Kartal bölgesinde iki yeni şube açarak voleybol ve basketbol çalışmaları başlattı. 2015 sezonunda kendi kulübünü kurmak üzere yeni bir ekip kurarak çalışmalarına tek bir salonda devam etmeye karar verdi. Boğaziçi Kartalları Spor Kulübü olarak çalışmalara devam etmekte ve Türk Sporuna yeni yetenekler kazandırmaya devam ediyor.  

DUYURU

Ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs (covid-19) salgını riskine karşı, önlem olarak spor okulu ve takım antrenmanları dahil tüm faaliyetlerimiz 30 Mart tarihine kadar durdurulmuştur. Gençlik ve...
Devamı >>>
1 2 3 11