TÜRK VOLEYBOLUNA YETENEKLİ SPORCU YETİŞTİRME AMACIYLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEKTEYİZ

Topluma faydalı birey, Türk voleyboluna yetenekli sporcu yetiştirme amacıyla çalışmalarına devam eden Boğaziçi Kartalları Spor Kulübü Voleybol Okulu, her sezon eylül ayının ilk hafta sonu faaliyete başlayıp haziran ayının sonuna kadar devam etmektedir. Okullarımızın öncelikli amacı, çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişiminin sağlanmasının yanı sıra altyapımıza  sporcu yetiştirmektir. 

Boğaziçi Kartalları Spor Kulübü Voleybol Okulu çalışmaları Kartal Anadolu Lisesi Spor Salonunda, gerçekleştirilmektedir. Sporcu adayları, alanında uzman ve tecrübeli antrenörlerden eğitim alma imkanına sahip olacaklar. 20001-2010 yılları arasında doğmuş olan kız çocuklarının kabul edildiği spor okulumuzda yeterli devamlılık ve disiplini gösteren öğrencilerimize katılım sertifikası verilmektedir. Temel voleybol eğitimi alan sporcu adayları arasından yeterli görülenler ise altyapı takımlarına dahil edilmekte ve yarışmacı takımların bir parçası olabilmektedir.

Yaş gruplarına göre resmi tatiller dışındaki her hafta sonu 1 saat olmak üzere 11 ay boyunca voleybol eğitimi alan öğrenciler, İstanbul genelinde düzenlenen turnuva ve etkinliklere de katılma şansına sahip olmakta ve bu sayede bir takımın parçası olarak sorumluluk alma becerilerini de geliştirebilmektedir.

Detaylı bilgi için 0507 140 98 78 numaralı telefondan kulüp yetkilileri iletişime geçilebilir.